Zdravé talíře - Originální kuchařka

Kód: 8793843

Úplný název:

Zdravé talíře - Originální kuchařka (Soukupová Jitka): Více než 100 receptů, tipů a rad pro vegetariány, vegany, „bezlepkáče“ i „masožrouty“ – zkrátka pro všechny, kdo chtějí jíst zdravě

Autor a popis:

Soukupová Jitka, Machart, 208 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.1.2018 dopoledne. 
 

„A co je vlastně zdravé? Ví to někdo? Tony razil heslo, že jídlo, po kterém je mu lehko, zasytí ho, lahodí oku, nosu i jazyku, je prostě OK. Tečka. Můj kuchařský guru zcela ovlivnil můj pohled na stravování. Již dávno vím, že zdravé jídlo není o kalorických tabulkách. Naše strava musí být pestrá, rozmanitá, správně kombinovaná a hlavně konzumovaná s chutí. I psychika totiž hraje v našem stravování nezanedbatelnou roli a s odporem snědená brokolice může být pro naše tělo větším zlem než smažený řízek. Takže vybírejte, zkoušejte, ale hlavně jezte jídla připravená tak, aby vám působila potěšení a ne stres. Tato kuchařka nechť je pro vás inspirací...,“ uvádí autorka nové originální kuchařky Jitka Soukupová.

Nová originální kuchařská kniha Jitky Soukupové přináší více než 100 receptů, tipů a rad pro vegetariány, vegany, „bezlepkáče“ i „masožrouty“ – zkrátka pro všechny, kdo chtějí jíst zdravě. Kniha zahrnuje obsáhlé úvody k jednotlivým kapitolám. Recepty přinášejí podrobnou informaci o použitých ingrediencích, podrobný postup, informaci o době přípravy i o tom, pro kterou skupinu strávníků je daný pokrm určen.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdravé talíře - Originální kuchařka do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdravé talíře - Originální kuchařka.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdravé talíře - Originální kuchařka (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdravé talíře - Originální kuchařka bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zdravé talíře - Originální kuchařka doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zdravé talíře - Originální kuchařka