Zdravě vařit, zdravě jíst - 300 receptů pro životní pohodu

Kód: 2492100

Úplný název:

Zdravě vařit, zdravě jíst - 300 receptů pro životní pohodu (Pabst Johann, Jeitler Gerald, Kieferová Ingrid, Rathmannerová Theres, Kunze Michael):

Autor a popis:

Pabst Johann, Jeitler Gerald, Kieferová Ingrid, Rathmannerová Th, Ikar, 480 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

V jedinečné kuchařce prozrazují dva špičkoví šéfkuchaři své nejlepší recepty, které vybrali s výživovými specialisty a upravili podle požadavků moderní dietologie. Co je lepšího než čerstvě připravené jídlo, které báječně chutná, a navíc podporuje zdraví a pocit pohody? Předkrmy, polévky, hlavní jídla i dezerty - u více než 300 zdravých receptů jsou uvedeny důležité údaje pro ty, co pečují o své zdraví: počet kalorií, obsah cholesterolu, sacharidů, bílkovin a tuků. Dejte si marinovaný hovězí filet s mozzarellou nebo plněná kuřecí prsíčka s kaštany, vše z čerstvých surovin...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdravě vařit, zdravě jíst - 300 receptů pro životní pohodu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdravě vařit, zdravě jíst - 300 receptů pro životní pohodu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdravě vařit, zdravě jíst - 300 receptů pro životní pohodu (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdravě vařit, zdravě jíst - 300 receptů pro životní pohodu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Zdravě vařit, zdravě jíst - 300 receptů pro životní pohodu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dietní výživa

 
Knihkupectví / Kuchařky / Dietní výživa / Zdravě vařit, zdravě jíst - 300 receptů pro životní pohodu