Zdravotnictví a integrovaný zachranný systém při hromadných neštěstích a katastrofách

Kód: 2474578

Úplný název:

Zdravotnictví a integrovaný zachranný systém při hromadných neštěstích a katastrofách (Štětina Jiří):

Autor a popis:

Štětina a kolektiv Jiří, Grada, 592 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Dostáváte do rukou zcela nové přepracované a doplněné vydání mimořádně čtenářsky úspěšné publikace, která vyšla v roce 2000 pod názvem „Medicína katastrof a hromadných neštěstí“. Za uplynulých více než 13 let došlo k významnému vývoji jak v oblasti organizace a spolupráce jednotlivých složek integrovaného záchranného systému, tak v oblasti technických zařízení. Jsou k dispozici i četné nové zkušenosti při likvidování katastrof a hromadných neštěstí nejen v zahraničí, ale i tuzemsku. To vše vedlo k tomu, že autorský kolektiv pod vedením MUDr. Jiřího Štětiny od základu publikaci přepracoval a aktualizoval. Autorský kolektiv čítá více než 30 předních odborníků. Kniha je určena všem složkám integrovaného záchranného systému - pracovníkům krizového managementu, členům záchranných týmů a zejména zdravotníkům-záchranářům - a v neposlední řadě i klinickým pracovníkům a dalším pracovníkům tohoto systému. Dvojbarevná publikace je bohatě doložena obrazovými přílohami - v knize je 60 tabulek, 50 černobílých schémat, grafů, obrázků a v barevné příloze více než 40 dalších barevných ilustrací. Knihu recenzovali prof. MUDr. Karel Cvachovec, CSc., MBA; MUDr. Ilja Deyl.

Nahlédnout do Zdravotnictví a integrovaný zachranný systém při hromadných neštěstích a katastrofách Nahlédnout do Zdravotnictví a integrovaný zachranný systém při hromadných neštěstích a katastrofách

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdravotnictví a integrovaný zachranný systém při hromadných neštěstích a katastrofách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdravotnictví a integrovaný zachranný systém při hromadných neštěstích a katastrofách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdravotnictví a integrovaný zachranný systém při hromadných neštěstích a katastrofách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdravotnictví a integrovaný zachranný systém při hromadných neštěstích a katastrofách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zdravotnictví a integrovaný zachranný systém při hromadných neštěstích a katastrofách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zdravotnictví a integrovaný zachranný systém při hromadných neštěstích a katastrofách