Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti

Kód: 7406297

Úplný název:

Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti (kol.): Zarucený recept proti stárnutí a bolesti

Autor a popis:

Readers Digest Výběr, 320 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
673 Kč (996 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Je to potvrzeno! Váš pohodlný gauc je ve skutecnosti casovaná bomba! Nedostatek pohybu je nenápadný zabiják soucasnosti a aktuální studie poukazují na prímou spojitost mezi delším sezením a pocátkem závažných zdravotních potíží.
Aktuální studie poukazují na prímou spojitost mezi delším sezením a pocátkem závažných zdravotních potíží.

Dobrá zpráva je, že mužete vše zmenit, pocínajíc dneškem! Prekážkou není váš vek ani pohybová zdatnost. Zacnete se hýbat – muže vám to pomoci porazit cukrovku, snížit riziko srdecních nemocí, potlacit príznaky artritidy, odbourat stres a napetí, zvýšit hladinu energie, bojovat s dýchacími obtížemi a dokonce i zlepšit výkonnost mozku. Díky nové, prevratné knize od odborníku edice Reader’s Digest objevíte speciální cvicení vyvinutá tak, aby se vám s jejich pomocí povedlo vyhnout se nachlazení, podporit metabolismus a snížit hmotnost, zlepšit kvalitu spánku a mnohem více!

Zacít žít aktivneji je snadné, levné a zábavné – odmenou vám navíc budou skvelé výsledky. Nejlepší na tom je, že nebudete potrebovat clenství v posilovne! Prevezmete kontrolu nad svým zdravím a užijte si ZDRAVÝ POHYB V KAŽDÉM VEKU.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zdravý pohyb v každém věku - Zaručený recept proti stárnutí a bolesti