Zebry v nemocnici - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti

Kód: 9058096

Úplný název:

Zebry v nemocnici - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti (Míková Marka): Knížka ke ctení, vyrábení a hraní nejen pro nemocné deti

Autor a popis:

Míková Marka, Cesta domů, 40 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
150 Kč (210 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Když je člověk hodně nemocný, tak spí a nemá chuť nic dělat. Ale když je mu líp a musí ještě být v posteli a je malý a neumí si ještě číst dlouhé romány…tak má dlouhou chvíli. Cesta domů nabízí smysluplné a veselé využití takového času nemocným dětem a nejen jim. Snažíme se ukázat, že čas nemoci není jen těžký, ale může být šancí k zastavení se a tvoření toho, na co normálně nemáme čas.
Začínáme vydávat řadu knížek, které neskončí přečtením pohádek: děti je obydlí, dotvoří podle sebe a mohou si s nimi hrát. Nebo je pak mohou někomu darovat – daleko hezčí, než když je dostaly.

Knížka z edice Bludiště nás zavede za dětmi a zebrami do nemocnice. Děti v nemocnici? Zebry v nemocnici? Obojí je možné v trochu kouzelných pohádkách spisovatelky a herečky Marky Míkové, která mimo jiné hraje v nemocnicích dětem divadlo.

Knihy z této řady jsou nevšední: děti z nich vlastnoručně vytvoří zajímavější knížky, než které dostaly. Za pomoci nůžek a lepidla jim vznikne v knížce pokoj a vlak, s nimiž si lze hrát a různě je dotvářet podle své fantazie. Souběžně se děti hravou formou učí, že když je člověk nemocný, nemusí to být jen smutné a špatné. Design Adriany Skálové výtvarně zpracovala Martina Špinková.

Kniha vyšla v edici Bludiště a patří do řady s názvem Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zebry v nemocnici - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zebry v nemocnici - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zebry v nemocnici - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zebry v nemocnici - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zebry v nemocnici - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Zebry v nemocnici - Knížka ke čtení, vyrábění a hraní nejen pro nemocné děti