Zelená kuchyně pro každý den - Více než 100 rychlých, jednoduchých a chutných receptů se z

Kód: 7370374

Úplný název:

Zelená kuchyně pro každý den - Více než 100 rychlých, jednoduchých a chutných receptů se z (Nadel Jessica): Více než 100 rychlých, jednoduchých a chutných receptů se zeleninou pro každou příležitost

Autor a popis:

Nadel Jessica, Synergie, 176 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
158 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Pokud se chcete stravovat zdravě a snažíte se jíst více zeleniny, ale saláty se vám už přejedly, je tady pro vás tato skvělá a užitečná kuchařka. Představí vám totiž nové, zdravé a chutné druhy zeleniny, které jste možná ještě nevyzkoušeli, například řepák, potočnice nebo mangold.

A navíc je můžete je využít pro každou příležitost, od snídaně po dezert. Více než 100 vynikajících veganských receptů přinese vítanou změnu do vašeho jídelníčku. Najdete tu novou inspiraci pro vaření se zeleninou tradiční, třeba brokolicí nebo cuketou, superpotravinami jako růžičková kapusta nebo úplně nekonvenčními druhy zeleniny jako je spirulina a chaluhy. Máte chuť na čokoládový superpotravinový koktejl nebo polentové hranolky s pestem a pikantní omáčkou aioli? Nebo byste si dali raději něco sladkého - ano i ze zeleniny je možné vykouzlit sladkou dobrotu - třeba čokoládový dort s lískovými oříšky a avokádem. Najdete tu recepty na vše od kapusty až po brownies.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zelená kuchyně pro každý den - Více než 100 rychlých, jednoduchých a chutných receptů se z do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zelená kuchyně pro každý den - Více než 100 rychlých, jednoduchých a chutných receptů se z.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zelená kuchyně pro každý den - Více než 100 rychlých, jednoduchých a chutných receptů se z (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zelená kuchyně pro každý den - Více než 100 rychlých, jednoduchých a chutných receptů se z bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zelená kuchyně pro každý den - Více než 100 rychlých, jednoduchých a chutných receptů se z doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zelená kuchyně pro každý den - Více než 100 rychlých, jednoduchých a chutných receptů se z