Železnice - Od parních lokomotiv k vysokorychlostním vlakům

Kód: 7391782

Úplný název:

Železnice - Od parních lokomotiv k vysokorychlostním vlakům (Tanel Franco): Od parních lokomotiv k vysokorychlostním vlakum

Autor a popis:

Tanel Franco, SLOVART, 320 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Velkoformátová obrazová publikace zpřítomňuje kouzlo železničních tratí. Popisuje dějiny železniční dopravy od dlážděných cest starověkého Říma přes první důlní dráhy v Anglii, luxusní transkontinentální expresy a zlatý věk páry po vysokorychlostní vlaky nové generace. Věnuje se inženýrským divům v podobě stavitelsky náročných horských drah i konstruktérským a designérským mistrovským dílům, kterými jsou nejelegantnější lokomotivy a vozy všech dob. Vedle toho přináší informace o tratích a vlacích, jež dnes slouží již jen cestování pro potěchu - především o slavném Orient Expresu. Kniha je poctou dopravnímu prostředku, který se nyní opět stále výrazněji hlásí o své místo na světě.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Železnice - Od parních lokomotiv k vysokorychlostním vlakům do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Železnice - Od parních lokomotiv k vysokorychlostním vlakům.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Železnice - Od parních lokomotiv k vysokorychlostním vlakům (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Železnice - Od parních lokomotiv k vysokorychlostním vlakům bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Železnice - Od parních lokomotiv k vysokorychlostním vlakům doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Železnice - Od parních lokomotiv k vysokorychlostním vlakům