Železniční trať Jihlava – Německý Brod – Kolín na starých pohlednicích

Kód: 9049701

Úplný název:

Železniční trať Jihlava – Německý Brod – Kolín na starých pohlednicích (Cisár Vladimír, Černý Karel, Líbal Jaroslav, Navrátil Martin):

Autor a popis:

Cisár Vladimír, Tváře, 132 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
218 Kč (295 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha autorů Vladimíra Cisára, Karla Černého, Jaroslava Líbala a Martina Navrátila navazuje na předcházející dvě knihy dokumentující železniční tratě z dnešního Havlíčkova Brodu do Brna a do Pardubic. Třetí volné pokračování se zaměřuje nejen na hlavní trať z Jihlavy do Kolína, která vede přes Světlou nad Sázavou, ale i na odbočky do Polné, Humpolce, Třemošnice a Zruče nad Sázavou.

Barevná 132 stránková publikace nabízí kolem 150 reprodukcí unikátních historických pohlednic z období první poloviny dvacátého století i dobových fotografií a tiskovin, vybraných z fondů muzeí i významných sbírek soukromých sběratelů. Knihou chtěli autoři připomenout nejen nostalgii rakousko-uherské a prvorepublikové železnice, ale také vzpomenout na ty, kteří zde jako železničáři po desetiletí pracovali.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Železniční trať Jihlava – Německý Brod – Kolín na starých pohlednicích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Železniční trať Jihlava – Německý Brod – Kolín na starých pohlednicích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Železniční trať Jihlava – Německý Brod – Kolín na starých pohlednicích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Železniční trať Jihlava – Německý Brod – Kolín na starých pohlednicích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Železniční trať Jihlava – Německý Brod – Kolín na starých pohlednicích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie České a slovenské dějiny

 
Knihkupectví / Historie / České a slovenské dějiny / Železniční trať Jihlava – Německý Brod – Kolín na starých pohlednicích