Železniční trať Německý Brod – Pardubice na starých pohlednicích

Kód: 2549881

Úplný název:

Železniční trať Německý Brod – Pardubice na starých pohlednicích (Cisár Vladimír, Černý Karel, Líbal Jaroslav, Navrátil Martin):

Autor a popis:

Cisár Vladimír, Tváře, 104 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
209 Kč (285 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha čtveřice autorů Vladimíra Cisára, Karla Černého, Jaroslava Líbala a Martina Navrátila je netradičním pohledem na starou trať z Německého Brodu do Pardubic. Autoři zachytili pohled na tuto železniční trať prostřednictvím starých pohlednic z období první poloviny dvacátého století.

Celobarevná 104-stránková publikace nabízí kolem 150 reprodukcí unikátních historických pohlednic i dobových fotografií a tiskovin vybraných z fondů muzeí i významných sbírek soukromých sběratelů. Knihou chtějí autoři připomenout nejen nostalgii rakousko-uherské a prvorepublikové železnice, ale také vzpomenout na ty, kteří zde jako železničáři po desetiletí pracovali.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Železniční trať Německý Brod – Pardubice na starých pohlednicích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Železniční trať Německý Brod – Pardubice na starých pohlednicích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Železniční trať Německý Brod – Pardubice na starých pohlednicích (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Železniční trať Německý Brod – Pardubice na starých pohlednicích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Železniční trať Německý Brod – Pardubice na starých pohlednicích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náš svět

 
Knihkupectví / Náš svět / Železniční trať Německý Brod – Pardubice na starých pohlednicích