Zeměpis 1 - Pracovní sešit - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země

Kód: 7230072

Úplný název:

Zeměpis 1 - Pracovní sešit - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země (Voženílek Vít, Demek Jaromír): Planeta Zeme, glóbus a mapa, prírodní složky a oblasti Zeme

Autor a popis:

Voženílek Vít, Demek Jaromír, Prodos, 48 stran, jazyk - čeština, 2000

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
46 Kč (48 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Pracovní sešit k Zeměpisu 1 je zaměřený na schopnost aplikovat a využít znalosti geografického popisu Země a krajiny, na práci s mapou, analýzu grafů atd. Umožňuje zábavné praktické opakování znalostí, práci s mapou, s populárně naučným textem atd.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zeměpis 1 - Pracovní sešit - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zeměpis 1 - Pracovní sešit - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zeměpis 1 - Pracovní sešit - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zeměpis 1 - Pracovní sešit - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zeměpis 1 - Pracovní sešit - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Zeměpis 1 - Pracovní sešit - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země