Zeměpis 1 - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země

Kód: 7230073

Úplný název:

Zeměpis 1 - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země (Voženílek Vít, Demek Jaromír): Planeta Zeme, glóbus a mapa, prírodní složky a oblasti Zeme

Autor a popis:

Voženílek Vít, Prodos, 104 stran, jazyk - čeština, 2000

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
86 Kč (90 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

První díl tematicky komponované řady učebnic zeměpisu obsahuje řadu témat úvodového charakteru, jejichž prostřednictví se žáci seznámení např. se základními pojmy geografie a kartografie, se Zemí jako planetou Sluneční soustavy, s přírodními podmínkami na Zemi a jejich vlivem na utváření lidské společnosti a konečně s jednotlivými přírodními složkami a oblastmi Země. Učebnice mají strukturu odpovídající moderním nárokům – název kapitoly, krátký motivační text, oddíly Co již víme, Nová látka, Zapamatujte si a Kontrolní otázky a úkoly. Obsahují také velké množství fotomateriálů (např. doposud málo využívané družicové snímky), ilustrací a dalších grafických prvků, které maximálně zpřehledňují a zpřístupňují vybrané pasáže učiva.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zeměpis 1 - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zeměpis 1 - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zeměpis 1 - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zeměpis 1 - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zeměpis 1 - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Zeměpis 1 - Planeta Země, glóbus a mapa, přírodní složky a oblasti Země