Žena, která toužila být `silná` aneb syndrom české Amazonky

Kód: 2607749

Úplný název:

Žena, která toužila být `silná` aneb syndrom české Amazonky (Kavková Eva):

Autor a popis:

Kavková Eva, Kavková Eva, 100 stran, jazyk - 19, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
140 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
 

V knize je popsán model chování českých žen, které touží být dokonalé ve všech směrech, jak to dnešní rychlá doba žádá. Při tom jsou ovládány podvědomě modely chování, které získaly již v ranném dětství a které byly specifické pro v poválečné době narozené matky a otce dnešní generace 30-40tiletých dcer. Tato generace mladých úspěšných podnikatelek a manažerek dosáhla mnoha metálů moderní doby - postavení, peníze, úspěch, ale často vnitřně strádá a hledá svou vnitřní spokojenost či svůj opravdový životní cíl. Obdobnou cestou prošla i EK, a přináší svůj příběh, který formoval její život i vztahy, až po poznání raw stravy, jako urychlujícího faktoru osobního rozvoje a následné nalezení své životní dharmy. Ke knize přikládá sumář = tzv. lexikon praktických rad a metod, které zahrnují např. práci se sny, detoxikační jídelníček a popisuje jako východisko práci s osobními tématy pýchy, manipulace a závislostí, které jsou blízké celé její generaci a nabízí možnosti, jak si nastavit nové funkční modely pro větší životní spokojenost.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Žena, která toužila být `silná` aneb syndrom české Amazonky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Žena, která toužila být `silná` aneb syndrom české Amazonky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Žena, která toužila být `silná` aneb syndrom české Amazonky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Žena, která toužila být `silná` aneb syndrom české Amazonky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Žena, která toužila být `silná` aneb syndrom české Amazonky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Žena, která toužila být `silná` aneb syndrom české Amazonky