Žena s alabastrovým džbánkem - Maří Magdaléna a svatý grál

Kód: 7205106

Úplný název:

Žena s alabastrovým džbánkem - Maří Magdaléna a svatý grál (Starbird Margaret):

Autor a popis:

Starbird Margaret, Pragma, 203 stran, jazyk - čeština, 2004

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
134 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
 

Když si Margaret Starbird přečetla knihu Holy Blood, Holy Grail, kde se tvrdí, že Ježíš Kristus byl ženatý s Maří Magdalénou a že jejich potomci nesli dál jeho krev v západní Evropě, silně to otřáslo její teologickou vírou. Tato římskokatolická badatelka, šokovaná tímto kacířstvím, se odhodlala, že je vyvrátí, ale místo toho našla nové výmluvné důkazy existence Ježíšovy nevěsty - té záhadné ženy, která ho pomazala vzácným olejem ze svého "alabastrového džbánku".

V této provokativní knize Starbird načrtává své závěry z rozsáhlého studia historie, heraldiky, symbolismu, středověkého umění, mytologie, psychologie a biblických textů. Žena s alabastrovým džbánkem je hledáním zapomenuté ženskosti - v naději, že její návrat pomůže obnovit zdravou rovnováhu na planetě Zemi.

"Toto fascinující a kurážné vyprávění vrhá nový pohled na pravý význam svatého grálu a na defeminizaci rané církve a přináší některá šokující odhalení, jež mohou navždy změnit způsob vnímání křesťanství."
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Žena s alabastrovým džbánkem - Maří Magdaléna a svatý grál do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Žena s alabastrovým džbánkem - Maří Magdaléna a svatý grál.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Žena s alabastrovým džbánkem - Maří Magdaléna a svatý grál (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Žena s alabastrovým džbánkem - Maří Magdaléna a svatý grál bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Žena s alabastrovým džbánkem - Maří Magdaléna a svatý grál doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Žena s alabastrovým džbánkem - Maří Magdaléna a svatý grál