Audio CD: Žena v kleci - CDmp3

Kód: 6948018

Úplný název:

Audio CD: Žena v kleci - CDmp3 (Adler-Olsen Jussi): CD mp3

Autor a popis:

Adler-Olsen Jussi, Radioservis, 0 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
232 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

účinkuje: Igor Bareš

„Na rozdíl od jiných kolegů ‘severské vlny‘ nechybí u Olsena potřebná dávka nadhledu a humoru. Výborně funguje v audioknize, kde si sarkasmy Igor Bareš patřičně ‘vychutnal‘, ale hlavně odlehčuje jinak hodně temný příběh.“
Vydavatelství OneHotBook startuje novou sérii audioknih z kriminálního oddělení Q. První případ detektiva Carla Morcka a jeho asistenta Asada od dánského spisovatele Jussiho Adler-Olsena vychází v interpretaci Igora Bareše. Z pultů knihkupectví se dostal také do našich kin a teď i do uší posluchačů.
Oddělení Q dánského spisovatele Jussiho Adler-Olsena by se mohlo stát kultovní záležitostí. Ústy Igora Bareše se představí v kolektivu neoblíbený a neustále zamračený komisař Carl Morck, který je po neúspěšném zásahu „povýšen“ do čela na nově vzniklém oddělení pro řešení odložených případů. Jeho pozornost se vrací k pět let staré složce týkající se zmizení političky Merete Lynggaardové. Díky stylistickému členění knihy - a nyní i audioknihy - v níž se střídá pohled Carla s perspektivou Merete má posluchač před policisty náskok, neboť ví, že oběť byla unesena a je dosud vězněna na neznámém místě. Jenže kým a proč?
Jako jedna z prvních uvedla Česká republika krátce po dánské premiéře thriller Žena v kleci (Aerofilms) také do kin. Rozhodně ale stojí za to si zážitek z biografu doplnit také poslechem audioknihy. Zatímco film je natočen jako odsýpající krimi thriller, v němž není čas váhat ani minutu a k „velkému prozrazení“ dojde až v závěru, aniž by se na pátrání mohl podílet i divák, je převyprávění knihy plnokrevnou detektivkou. Posluchač má tudíž šanci postupně odkrývat jednotlivé indicie a případně odhalit totožnost pachatele dříve než literární vyšetřovatelé.

délka: 9 hodin 20 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Žena v kleci - CDmp3 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Žena v kleci - CDmp3.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Žena v kleci - CDmp3 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Žena v kleci - CDmp3 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Žena v kleci - CDmp3 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audio CD: Žena v kleci - CDmp3