Ženy, které příliš kouří + CD - Jak se zbavit závislosti na cigaretě, být svobodná a nepři

Kód: 2491856

Úplný název:

Ženy, které příliš kouří + CD - Jak se zbavit závislosti na cigaretě, být svobodná a nepři (Contiová Debora):

Autor a popis:

Contiová Debora, Ikar, 192 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jak se zbavit závislosti na cigaretě, být svobodná a nepřibrat
Až dosud jste slyšela, že zbavit se zlozvyku kouření závisí na silné vůli. Pravda je jiná: tajemství úspěchu, jak navždy přestat kouřit, je ve vaší mysli. Autorka kuřačkám dává k dispozici velmi účinný nástroj ve formě tréninku pro fyzické i duševní přeprogramování. Její metoda osvobozuje od potřeby zapálit si cigaretu, zbavuje návyku na kouř a odstraňuje strach z tloustnutí. Pomocí mentálního tréninku na CD se můžete rozhodnout, zda chcete s kouřením přestat ihned, nebo podle 21denního programu. A to bez jediného kila navíc.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ženy, které příliš kouří + CD - Jak se zbavit závislosti na cigaretě, být svobodná a nepři do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ženy, které příliš kouří + CD - Jak se zbavit závislosti na cigaretě, být svobodná a nepři.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ženy, které příliš kouří + CD - Jak se zbavit závislosti na cigaretě, být svobodná a nepři (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ženy, které příliš kouří + CD - Jak se zbavit závislosti na cigaretě, být svobodná a nepři bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ženy, které příliš kouří + CD - Jak se zbavit závislosti na cigaretě, být svobodná a nepři doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Ženy, které příliš kouří + CD - Jak se zbavit závislosti na cigaretě, být svobodná a nepři