Ženy, poklad k objevení

Kód: 7490116

Úplný název:

Ženy, poklad k objevení (Jandová Lucie, Radová Dana): 12 rozhovorů s inspirativními ženami

Autor a popis:

Jandová Lucie, Radová Dana, Kořeny, 196 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
152 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.2.2018 dopoledne. 
 

Jak se rodí ženské sebevědomí? Co pro různé ženy znamená? Jak se u nich liší? A čím si na cestě za ním prošly? Na tyto a podobné otázky se rozhodly hledat odpovědi ve své knize Ženy, poklad k objevení autorky Lucie Jandová a Dana Radová.
Pestrá mozaika příběhů, ve kterých defiluje česká miss, co vyrůstala v dětském domově, lékárnice, která vystudovala farmacii po padesátce, matka, co své porody prozpívala a nejen o tom přednáší a píše knížky, lingvistka, která upozorňuje, jak moc nás jazyk ovlivňuje, psycholožka, co se protrápila mateřskou dovolenou a v astrologii zkoumá ženskou nepoddajnost, nebo designérka, vyjasňující si vztah s dospělou dcerou, úspěšnou zpěvačkou elektroswingu, se čtenářům nabízí formou čtivých rozhovorů.
Není bez zajímavosti, že kniha Ženy, poklad k objevení vznikla díky setkání dvou neobyčejných žen, které spojuje mnohé. Mimo jiné i soužití s jedním mužem (postupně). Dana Radová s ním žila v manželství 13 let a má z něj syna. Lucie Jandová s ním žije teď. Spojuje je zájem o postavení žen ve společnosti, jejich rozdíly a podobnosti. Ačkoli zastávají odlišné názory na řešení různých problémů, v jejich rozpoznání se shodnou.
Výsledek? Čtivý soubor dvanácti hloubkových rozhovorů, ve kterých odhalují své příběhy, smutky a radosti, ale i poznání ženy, jež jsou pro své okolí pokladem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ženy, poklad k objevení do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ženy, poklad k objevení.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ženy, poklad k objevení (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ženy, poklad k objevení bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ženy, poklad k objevení doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Ženy, poklad k objevení