Žhavé zprávy - 2. vydání

Kód: 7303582

Úplný název:

Žhavé zprávy - 2. vydání (Deaver Jeffery):

Autor a popis:

Deaver Jeffery, Domino, 300 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
79 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Začínající dokumentaristce Rune nadělil osud do vínku víc ctižádosti než pudu sebezáchovy. Pracuje v televizi jako pomocná kameramanka, ale umíněně míří za svým cílem - špičkovým zpravodajským pořadem Aktuality, který patří k nejsledovanějším v zemi. A ví, s čím do něj prorazit. Dostal se jí do rukou dojemný dopis Randyho Boggse, vězně odsouzeného za vraždu, kterou údajně nespáchal - a co víc, za vraždu bývalého šéfa Runiny televizní stanice.
Rune zahájí křížovou výpravu za jeho osvobození. Aby uspěla, potřebuje dokázat Randyho nevinu, najít pravého vraha a odhalit ho před miliony diváků. Tohle nebude obyčejná reportáž o něčem, co se už stalo - tahle reportáž splní Randyho nespravedlivý úděl a zároveň odstartuje Runinu televizní kariéru.
Jenže Rune netuší, jak silně se může o svoje žhavé téma spálit. Svým úsilím podepisuje Randymu i sama sobě rozsudek smrti. Jde jí po krku profesionální nájemný vrah, její práci se stavějí do cesty nejneuvěřitelnější potíže. Randyho život ve vězení visí na vlásku. Někdo se rozhodl sprovodit ze světa chystanou reportáž i všechny její aktéry. Pravý vrah je Rune mnohem blíž, než tuší...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Žhavé zprávy - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Žhavé zprávy - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Žhavé zprávy - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Žhavé zprávy - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Žhavé zprávy - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi