Zhubni díky tukům - Tuky jako klíč k ideální tělesné hmotnosti a plnému zdraví

Kód: 8111449

Úplný název:

Zhubni díky tukům - Tuky jako klíč k ideální tělesné hmotnosti a plnému zdraví (Hyman Mark):

Autor a popis:

Hyman Mark, Noxi, 384 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
256 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Všichni jsme mnohokrát slyšeli, že po tuku se tloustne, že přispívá k srdečním chorobám a že celkově podkopává naše zdraví. Nové výzkumy a poznatky však nyní tuto fobii z tuku vyvracejí a odkrývají, jak ohromný pozitivní vliv na naše zdraví a figuru má strava s vysokým obsahem tuku bohatá na vejce, ořechy, oleje, avokáda a další chutné superpotraviny. Autor světových bestsellerů Dr. Mark Hyman ve své nové knize představuje nový hubnoucí a zdravý program postavený na nejnovějších vědeckých poznatcích a vysvětluje, jak konzumací tuků můžeme zhubnout a dosáhnout optimálního zdraví. Kniha obsahuje praktické nástroje, stravovací plány, recepty, nákupní seznamy, ale stejně tak i jednoduché rady, jak nám zdravé tuky mohou krok za krokem pomoct zhubnout, předejít nemocem a cítit se skvěle.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zhubni díky tukům - Tuky jako klíč k ideální tělesné hmotnosti a plnému zdraví do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zhubni díky tukům - Tuky jako klíč k ideální tělesné hmotnosti a plnému zdraví.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zhubni díky tukům - Tuky jako klíč k ideální tělesné hmotnosti a plnému zdraví (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zhubni díky tukům - Tuky jako klíč k ideální tělesné hmotnosti a plnému zdraví bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zhubni díky tukům - Tuky jako klíč k ideální tělesné hmotnosti a plnému zdraví doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Zhubni díky tukům - Tuky jako klíč k ideální tělesné hmotnosti a plnému zdraví