Žijte dlouho, žijte aktivně aneb Komplexní medicína od kosmického lekáře

Kód: 8745406

Úplný název:

Žijte dlouho, žijte aktivně aneb Komplexní medicína od kosmického lekáře (Něumyvakin I. P.):

Autor a popis:

Něumyvakin I. P., Zvonící cedry, 206 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
184 Kč (230 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

Kniha světoznámého průkopníka v medicíně, doktora lékařských věd, profesora, člena prezídia Ruského sdružení odborníků tradičního a lidového léčitelství Ivana Pavloviče Něumyvakina Žijte dlouho, žijte aktivně aneb Komplexní medicína od kosmického lékaře.
Ve svém díle autor předkládá komplexní ozdravný systém, jenž pomáhá nejen zbavit se mnohých onemocnění prakticky bez užívání syntetických léků, ale také, co je neméně důležité, zabránit jejich vzniku.
Doktor Něumyvakin tvrdí, že dobré zdraví je darem samotné Přírody. Člověku jen zbývá šetrně s ním zacházet a dle možnosti zvětšovat jeho sílu. Dokonce ve chvíli, kdy je vaše zdraví podlomené, stále máte vše potřebné pro to, abyste změnili situaci k lepšímu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Žijte dlouho, žijte aktivně aneb Komplexní medicína od kosmického lekáře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Žijte dlouho, žijte aktivně aneb Komplexní medicína od kosmického lekáře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Žijte dlouho, žijte aktivně aneb Komplexní medicína od kosmického lekáře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Žijte dlouho, žijte aktivně aneb Komplexní medicína od kosmického lekáře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Žijte dlouho, žijte aktivně aneb Komplexní medicína od kosmického lekáře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Žijte dlouho, žijte aktivně aneb Komplexní medicína od kosmického lekáře