Zimní naděje - 2. vydání

Kód: 7303574

Úplný název:

Zimní naděje - 2. vydání (Kleypas Lisa):

Autor a popis:

Kleypas Lisa, Domino, 300 stran, jazyk - CZ, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Půvabná, ale ostýchavá Evie Jennerová snívala o něžném milenci s chlapeckým úsměvem, ale krutý osud pro ni uchystal zlé překvapení. Po smrti své urozené matky vyrůstala u příbuzných, kteří ji od útlého věku týrali a ponižovali. Zakázali jí dokonce stýkat se s těžce nemocným otcem a nikterak se netají tím, jak se těší, až Evie zdědí jeho bohatství. Ve své hrabivosti zašli dokonce tak daleko, že chtějí Evii zaslíbit odpornému bratranci, jen aby měli z budoucího dědictví co největší prospěch.
Evie se obává, že by jí dokonce mohli začít usilovat o život, a tak vyhledá zhýralého Sebastiana, lorda St. Vincenta, a nabídne mu prostou dohodu: uzavřou sňatek z rozumu, který jí zajistí ochranu před příbuznými a jemu poskytne tolik potřebné finance.
Sebastian neváhá ani na chvíli. Je přesvědčen, že díky svým zkušenostem se ženami si Evii omotá kolem prstu a bude si nerušeně užívat nabytého jmění. Jeho představy se ale začnou bortit jako domeček z karet. Na jedné straně na něj útočí Eviini příbuzní, kteří se nehodlají vzdát bez boje, a především ho ničí vědomí, že se do Evie zamiloval. On, proslulý milovník, přece nikdy nemůže přiznat své city! Dokáže ho Evie změnit natolik, aby přestal považovat upřímnou lásku za ponížení?

Nahlédnout do Zimní naděje - 2. vydání Nahlédnout do Zimní naděje - 2. vydání

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zimní naděje - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zimní naděje - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zimní naděje - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zimní naděje - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zimní naděje - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy