Žít pro lásku

Kód: 7384045

Úplný název:

Žít pro lásku (Cartland Barbara):

Autor a popis:

Cartland Barbara, Baronet, 172 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
123 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
 

Novella Crownleyová je učitelkou daleko od domova. Jednoho dne ji matka žádá, aby se vrátila. Novella se tedy vrací domů jen aby zjistila, že se zde toho mnoho změnilo. Její milovaný otec již před lety zemřel a osamělá matka nové postavení sama nezvládá.
Novella netušila, že se její matka znovu provdala, a při prvním setkání se svým otčímem Lordem Bucktonem si jej velmi znelíbí. Lord ovšem mezitím prodal vše, co mohl v Crownley Hall najít, aby zaplatil své dluhy. Novella ke své hrůze zjišťuje, že prodal i jejího oblíbeného koně Salamandra jednomu ze sousedů, siru Edwardu Moretonovi. Je k němu značně podezřívavá, ale když jí nabídne jízdu na Salamandrovi, její srdce se obměkčí.
Matka vážně ochoří a Novella musí bojovat se svým otčímem, aby jí zajistila prostředky na lékařskou péči. Jejich vztah se zhoršuje úměrně tomu, jak přátelství s Edwardem nabírá na intenzitě. Uvědomuje si, že otčím je chce připravit o vše, a tak se za pomoci sira Edwarda pouští do boje o svou budoucnost, přičemž nalezne i svou lásku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Žít pro lásku do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Žít pro lásku.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Žít pro lásku (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Žít pro lásku bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Žít pro lásku doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy