Život a dobrodružství Santa Clause / The Life and Adventures of Santa Claus

Kód: 7407233

Úplný název:

Život a dobrodružství Santa Clause / The Life and Adventures of Santa Claus (Baum Lyman Frank):

Autor a popis:

Baum Lyman Frank, Garamond, 248 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
147 Kč (198 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dětská knížka Život a příběhy Santa Clause přináší originální vyprávění o tom, kdo je to Santa Claus a proč dětem na Vánoce nosí dárky, jak přišel ke svému sobímu spřežení a jak jednoho dne začal vyrábět hračky. Dozvíme se také, proč se musí do lidských obydlí spouštět komínem, jak se stalo, že je nesmrtelný, a proč dárky nosí nejenom chudým, ale i bohatým dětem – a dokonce i těm zlobivým.
Autorem příběhu plného fantazie a zlých i dobrých pohádkových bytostí je spisovatel Lyman Frank Baum, který sepsal též příběhy čaroděje ze země Oz.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Život a dobrodružství Santa Clause / The Life and Adventures of Santa Claus do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Život a dobrodružství Santa Clause / The Life and Adventures of Santa Claus.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Život a dobrodružství Santa Clause / The Life and Adventures of Santa Claus (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Život a dobrodružství Santa Clause / The Life and Adventures of Santa Claus bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Život a dobrodružství Santa Clause / The Life and Adventures of Santa Claus doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Bilingvní literatura

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Bilingvní literatura / Život a dobrodružství Santa Clause / The Life and Adventures of Santa Claus