Down the Highway

Kód: 7262683

Úplný název:

Down the Highway (Sounes Howard): Život Boba Dylana

Autor a popis:

Souza Corinne, Galén, 436 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
353 Kč (450 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

Úplný, fascinující příběh života a díla Boba Dylana je v působivé knize Down The Highway, kterou lze považovat za definitivní biografii této americké hudební legendy, vyprávěn jako nikdy předtím.

Už od počátku šedesátých let, kdy Bob Dylan ovlivnil průběh folkového revivalu písněmi jako Blowin` In The Wind, byl jedním z nejlepších autorů nové éry, umělcem, jehož skladby zachytily ducha doby a upoutaly představivost milionů. Od té doby uplynulo hodně vody a Dylan je stále tady - milován těmi, kdo s jeho muzikou vyrůstali, a obdivován mladšími generacemi, které v něm rozpoznaly nepřekonatelného hudebního inovátora.

Ačkoli strávil bezmála půl století pod drobnohledem médií, zůstal dodnes záhadnou postavou, jejíž soukromý život - od památné nehody v roce 1966 až po otázku, kolikrát se vlastně oženil a kolik má dětí - halí mlha tajemství. Uznávaný životopisec Howard Sounes v knize Down The Highway rozptyluje veškeré pochybnosti a nabízí nový, zasvěcený pohled na téměř každý aspekt Dylanovy existence, včetně jeho hudby, historie jednotlivých nahrávání, složitého milostného života, rodiny a obchodních záležitostí. Výsledkem je dokonalý a přesný portrét této nepolapitelné a těkavé hvězdy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Down the Highway do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Down the Highway.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Down the Highway (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Down the Highway bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Down the Highway doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé