Život na ostro - Dívčí román pro velké h (POŠKOZENÝ PŘEBAL)

Kód: P433098

Úplný název:

Život na ostro - Dívčí román pro velké h (POŠKOZENÝ PŘEBAL) (Lanczová Lenka):

Autor a popis:

Lanczová Lenka, VÍKEND, 304 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
49 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
 

Setkat se po osmi letech od maturity se všemi někdejšími spolužáky a spolužačkami by mohlo být fajn, kdyby drobná tmavovláska Veronika, hlavní hrdinka knihy, neměla pocit, že takřka všichni její přátelé jsou mnohem úspěšnější a v osobním i profesním životě spokojenější než ona. Veronice, které se nepodařilo dostat na vysněnou veterinu, nepřináší práce ve wellness hotelu žádné uspokojení, považuje ji za jakési provizorium. Stejně dočasné je i její bydlení v podnájmu u kamarádky a spokojená není ani v lásce, protože ta pravá se jí stále vyhýbá. Veronika by už chtěla začít žít svůj dospělý život „na ostro“ a bez všech nejistých provizorií – vdát se, mít rodinu, vlastní byt... Po srazu s gymnazisty a především po setkání s dávným idolem se zdá, že by se tohle všechno konečně mohlo změnit – a také se změní! Stačí, aby přeskočila jiskra, správně zafungovala chemie a Veronika najednou užívá života plnými doušky. Života, ve kterém není nouze o lásku, sny, touhy, štěstí, osudová setkání ani dramatické okamžiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Život na ostro - Dívčí román pro velké h (POŠKOZENÝ PŘEBAL) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Život na ostro - Dívčí román pro velké h (POŠKOZENÝ PŘEBAL).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Život na ostro - Dívčí román pro velké h (POŠKOZENÝ PŘEBAL) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Život na ostro - Dívčí román pro velké h (POŠKOZENÝ PŘEBAL) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Život na ostro - Dívčí román pro velké h (POŠKOZENÝ PŘEBAL) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Život na ostro - Dívčí román pro velké h (POŠKOZENÝ PŘEBAL)