Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou ch

Kód: 2492684

Úplný název:

Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou ch (Taylor Richard):

Autor a popis:

Taylor Richard, Ikar, 336 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
23 Kč (29 Kč)
  / ks  
koupit
 

Co prožívá člověk postižený alzheimerem? Co se mu honí hlavou, když sleduje, jak za něj ostatní mluví, rozhodují, a dokonce i myslí? Autor, který touto chorobu sám trpí, se po počátečním šoku z diagnózy rozhodl vydat svědectví ze života „těch druhých“ a začal si zapisovat své postřehy a úvahy. Věnuje se složitým problémům, jako jsou ztráta nezávislosti, změna vlastní osobnosti, neschopnost komunikace, vztahy s bližními, narůstající pocit nemohoucnosti a nekonečná nejistota z budoucnosti. S mrazivou upřímností přibližuje vlastní pozvolnou transformaci a mentální deterioraci a zachycuje prohlubující se propast mezi svým vnímáním reality a realitou ostatních.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou ch do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou ch.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou ch (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou ch bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou ch doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Život s alzheimerem - Pohled do srdce, duše a mysli člověka, který žije s Alzheimerovou ch