Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět

Kód: 2475342

Úplný název:

Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět (Kirschmanová Ellen): Vše, co by mela rodina policisty vedet

Autor a popis:

Kirschmanová Ellen, Grada, 352 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
254 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Jaký je opravdový život policajta a jeho rodiny? Co skutečně tato profese obnáší a co vyžaduje nejen od samotných policistů, ale také od jejich rodin a blízkých; jak lépe porozumět každodenním problémům a jak se vyrovnat s obtížnými situacemi, které tato profese přináší; jak se naučit pracovat s každodenním stresem, dlouhými přesčasy, nepředvídatelnými okolnostmi a krizovými situacemi? A především pak, jak rozpoznat varovné signály poukazující na emoční a fyzickou nerovnováhu, která může vyústit až v postraumatický stres, závislost na alkoholu či drogách, domácí násilí, či dokonce v sebevraždu? Vším tím se zabývá a na skutečných příbězích popisuje autorka knihy - americká psycholožka dr. Ellen Kirschmanová. Její kniha čerpá z mnohaletých zkušeností s prací v policejním světě a nyní vychází i poprvé v češtině. Jistě ji ocení nejen sami policisté, ale také jejich rodinní příslušníci a přátelé.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Život s policajtem - Vše, co by měla rodina policisty vědět