Životní lži a rodinná tajemství - Jak poznat sebe sama a žít svobodněji

Kód: 7281417

Úplný název:

Životní lži a rodinná tajemství - Jak poznat sebe sama a žít svobodněji (Chu Victor): Jak posznat sebe sama a žít svobodneji

Autor a popis:

Chu Victor, Eminent, 160 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
178 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Pravdivý člověk ví, kdo je. Stojí si za svým a sám sobě se nezpronevěří. Každý z nás má ovšem někdy pocit, že není schopen čelit bolestným pravdám. Vyhýbá se jim a oddává se iluzím, z nichž se mohou vyvinout životní lži.
Ještě kritičtější důsledky mají rodinná tajemství. Děti hledají „vinu“ za podvědomě vnímaná, ale nikdy nevyslovená tajemství a nevyřešené konflikty u sebe, což negativně ovlivňuje jejich vnímání světa i sebe samých.

Jak životní lži, tak rodinná tajemství brání lidem rozpoznat realitu a vést svobodný a bezstarostný život. Victor Chu ukazuje na mnoha názorných příkladech ze svojí psychologické praxe, odkud pocházejí mechanismy jejich vzniku a jak škodlivé mají důsledky. Především ale radí, jak se od nich oprostit a najít cestu zpět k sebepoznání a k upřímnosti. Lidé, kterým se to podaří, si mohou nově určit svoje místo v životě, klást si realistické životní cíle a žít v míru se sebou i se svým okolím.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Životní lži a rodinná tajemství - Jak poznat sebe sama a žít svobodněji do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Životní lži a rodinná tajemství - Jak poznat sebe sama a žít svobodněji.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Životní lži a rodinná tajemství - Jak poznat sebe sama a žít svobodněji (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Životní lži a rodinná tajemství - Jak poznat sebe sama a žít svobodněji bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Životní lži a rodinná tajemství - Jak poznat sebe sama a žít svobodněji doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Životní lži a rodinná tajemství - Jak poznat sebe sama a žít svobodněji