Zkáza Sovětského svazu - Vzpomínky účastníka událostí, které dodnes ovlivňují světové ději

Kód: 2710662

Úplný název:

Zkáza Sovětského svazu - Vzpomínky účastníka událostí, které dodnes ovlivňují světové ději (Gračov Andrej):

Autor a popis:

Gračov Andrej, Grada, 368 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
339 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.2.2018 dopoledne. 
 

Cílem autora je podat svědectví na zobrazovaném procesu minulého století a tak se účastnit vytváření jeho mozaikového portrétu. Ze známých příčin je věnován posledním desetiletím Sovětského svazu a událostem, vedoucím k jeho rozpadu. Neboť autor se sám narodil v SSSR, v této zemi prožil větší část svého života a nakonec se ocitl ve finále jeho existence v epicentru politického dramatu, který skončil skonem ohromného státu. A také ještě proto, že „sovětská kapitola“, byť ne příliš dlouhá v porovnání s historickými měřítky mnoho staletí trvající existence Ruska, zanechala nesmazatelnou pečeť na obraze celého století.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zkáza Sovětského svazu - Vzpomínky účastníka událostí, které dodnes ovlivňují světové ději do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zkáza Sovětského svazu - Vzpomínky účastníka událostí, které dodnes ovlivňují světové ději.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zkáza Sovětského svazu - Vzpomínky účastníka událostí, které dodnes ovlivňují světové ději (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zkáza Sovětského svazu - Vzpomínky účastníka událostí, které dodnes ovlivňují světové ději bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zkáza Sovětského svazu - Vzpomínky účastníka událostí, které dodnes ovlivňují světové ději doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / Zkáza Sovětského svazu - Vzpomínky účastníka událostí, které dodnes ovlivňují světové ději