Jak zkrotit roztěkanost - Jak se zbavit nesoustředěnosti a zlepšit celkové zdraví i výkonn

Kód: 2492794

Úplný název:

Jak zkrotit roztěkanost - Jak se zbavit nesoustředěnosti a zlepšit celkové zdraví i výkonn (Mikulas William L.):

Autor a popis:

Mikulas William L., Ikar, 232 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
55 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.11.2017 dopoledne. 
 

Příručka z oblasti populární psychologie se zaměřuje na aktuální téma „mindfulness“ a soustředí se především na to, jak zkrotit roztěkanost a nesoustředěnost, častý problém v dnešní hektické době. Autor podává podrobné návody, jak pomocí dechových cvičení, čínské medicíny, meditací, uvolnění svalů či vizualizací dosáhnout harmonie, zlepšit koncentraci, celkové zdraví a výkonnost. Kniha je koncipovaná do pěti úrovní, kterými čtenář musí projít, aby dosáhl titulu mistra, a je psaná svižně, příjemně jednoduchou a názornou formou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak zkrotit roztěkanost - Jak se zbavit nesoustředěnosti a zlepšit celkové zdraví i výkonn do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak zkrotit roztěkanost - Jak se zbavit nesoustředěnosti a zlepšit celkové zdraví i výkonn.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak zkrotit roztěkanost - Jak se zbavit nesoustředěnosti a zlepšit celkové zdraví i výkonn (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak zkrotit roztěkanost - Jak se zbavit nesoustředěnosti a zlepšit celkové zdraví i výkonn bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak zkrotit roztěkanost - Jak se zbavit nesoustředěnosti a zlepšit celkové zdraví i výkonn doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak zkrotit roztěkanost - Jak se zbavit nesoustředěnosti a zlepšit celkové zdraví i výkonn