Omnibus Zlatovláska Skřet a královna Kráska a zvíře

Kód: 7381633

Úplný název:

Omnibus Zlatovláska Skřet a královna Kráska a zvíře (McBain Ed): V hlavní roli Matthew Hope

Autor a popis:

McBain Ed, BB/art, 576 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
215 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Floridská Calusa prožívá nejeden žhavý případ, protože advokát Matthew Hope se znovu a znovu mění v akčního soukromého detektiva a v bahně floridského podsvětí musí najít vrahy dříve, než oni najdou jeho.

ZLATOVLÁSKA
Ospalým floridským městečkem Calusou otřese zpráva o krvavé půlnoční vraždě manželky místního lékaře a jeho dvou dcer. Již během prvního dne po zločinu se zdá, že pátrání po vrahovi skončilo, ale s nenadálým přiznáním mladého Michaela není spokojena ani policie, ani právní zástupce manžela a otce obětí, advokát Matthew Hope. Vytrvale obchází všechny osoby, které by s tragédií mohly byť jen vzdáleně souviset, a nakonec přispěje k odhalení vraha.

SKŘET A KRÁLOVNA
Ona je rocková hvězda 60. let, která zatoužila po comebacku, on je rozvedený advokát, snažící se dát opět dohromady svůj vlastní život. Jejich společná noc je krátká, ale plná vášně. Když se druhý den zjistí, že byla brutálně zavražděna a že její šestiletá dcerka zmizela, ujme se Matthew Hope nejtěžšího úkolu v jejich vztahu - najít a usvědčit únosce a vraha…

KRÁSKA A ZVÍŘE
Lže překrásná Michelle Harperová, když se jednoho dne dostaví do kanceláře Matthewa Hopea a žádá, aby dal zatknout jejího muže, protože ji prý brutálně zbil? Anebo lže ve všem, co říká na svou obhajobu, její manžel George, skutečné zvíře vedle pohádkové krásky - věčně nabručený černoch? Od ní se Hope už nic nedozví, protože, jako by to přivolala, den po návštěvě je bestiálně zavražděna. Policie pochopitelně zadrží jejího muže a advokát Hope převezme jeho obhajobu, protože pomalu dochází k přesvědčení, že v tomto případě lžou patrně všichni.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Omnibus Zlatovláska Skřet a královna Kráska a zvíře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Omnibus Zlatovláska Skřet a královna Kráska a zvíře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Omnibus Zlatovláska Skřet a královna Kráska a zvíře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Omnibus Zlatovláska Skřet a královna Kráska a zvíře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Omnibus Zlatovláska Skřet a královna Kráska a zvíře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Detektivky, krimi / Omnibus Zlatovláska Skřet a královna Kráska a zvíře