Zlý úmysl

Kód: 7303473

Úplný název:

Zlý úmysl (Jackson Lisa):

Autor a popis:

Jackson Lisa, Domino, 400 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
206 Kč (257 Kč)
  / ks  
koupit
 

Ten parfém poznal i na nemocniční posteli, kde se zotavoval po těžké autonehodě. Používala ho jeho první žena, krásná Jennifer. Namáhavě otevřel oči a spatřil ji ve dveřích. Poslala mu vzdušný polibek a zmizela. Jenomže… nemohla to být Jennifer, protože ta zemřela před dvanácti lety.
Po propuštění z nemocnice vidí Rick Bentz svou bývalou ženu všude; pokaždé se mu krátce ukáže a zase zmizí. Opravdu je naživu? Vždyť tenkrát identifikoval její tělo, poznal oblečení i snubní prsten. Nikdy o její smrti nepochyboval - až teď. A své současné ženě Olivii se svěřit nemůže: nedokázal by vyslovit nahlas svou obavu, že přichází o rozum…
Ze strnulé letargie ho probere teprve Jennifeřin úmrtní list, přes nějž kdosi namaloval červený otazník. Bentz se spojí se svými bývalými kolegy v losangeleské policii a kousek po kousku dává dohromady skládačku posledních dní své exmanželky, jenom aby zjistil, že toho o ní ví proklatě málo. A pak začnou umírat lidé z Jennifeřiny minulosti a každá mrtvola jako by ukazovala na Bentze nehybným prstem. Kdo ho chce zničit? Za jaké hříchy má vlastně Bentz platit? A jakou roli přisoudil tajemný mstitel současné Bentzově ženě Olivii?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zlý úmysl do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zlý úmysl.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zlý úmysl (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zlý úmysl bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zlý úmysl doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi