Audio CD: Zmizelá / Gone Girl - 2 CD (čte Jana Stryková, Jan Zadražil)

Kód: 6948024

Úplný název:

Audio CD: Zmizelá / Gone Girl - 2 CD (čte Jana Stryková, Jan Zadražil) (Flynnová Gillian):

Autor a popis:

Flynnová Gillian, OneHotBook, 0 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Zdálo se to jako ideální manželství. Zdání ale může vražedně klamat… Amy Dunnová zmizela v den pátého výročí svatby. Nick, její muž, byl po sérii nalezených důkazů obviněn z vraždy své ženy. Nick prohlašuje, že nic nespáchal, Amyini přátelé a zápisky v jejím deníku tvrdí opak. Kdo má pravdu? Jak ji poznat? A pokud je Nick nevinný, kam se poděla Amy? Psychothriller, který se stal kultem i fenoménem… Nemilosrdně sžíravý kriminální román doslova uchvátil čtenáře nejen v USA, kde se stal druhou nejprodávanější knihou roku 2012 (více než dva miliony výtisků) a ani po roce od vydání neopustil první desítku bestsellerů The New York Times (beletrie) a amazon.com (thrillery). Filmovou verzi příběhu se chystá natočit režisér David Fincher (Klub rváčů, Sedm, Muži, kteří nenávidí ženy). Interpret Jana Stryková, Jan Zadražil délka nahrávky 17 hodin 29 minut formát 2 x CD mp3
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Zmizelá / Gone Girl - 2 CD (čte Jana Stryková, Jan Zadražil) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Zmizelá / Gone Girl - 2 CD (čte Jana Stryková, Jan Zadražil).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Zmizelá / Gone Girl - 2 CD (čte Jana Stryková, Jan Zadražil) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Zmizelá / Gone Girl - 2 CD (čte Jana Stryková, Jan Zadražil) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Zmizelá / Gone Girl - 2 CD (čte Jana Stryková, Jan Zadražil) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Audioknihy / Audioknihy pro dospělé / Audio CD: Zmizelá / Gone Girl - 2 CD (čte Jana Stryková, Jan Zadražil)