Zóna úspěchu - Odstraňte poslední překážku, která vás dělí od bohatství a vrcholného úspěc

Kód: 7370333

Úplný název:

Zóna úspěchu - Odstraňte poslední překážku, která vás dělí od bohatství a vrcholného úspěc (Hendricks Gay): Odstrante poslední prekážku, která vás delí od bohatství a vrcholného úspechu v práci i v lásce

Autor a popis:

Hendricks Gay, Synergie, 216 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
97 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.11.2017 dopoledne. 
 

Tato knížka je první ze série knih, které mohou změnit váš život a posunout ho na novou úroveň. A možná ještě dál...Seznámíte se zde totiž s tzv. problémem horní meze. Jde o omezující systémy přesvědčení, které nám brání v rozletu, brání nám plně rozvinout všechny schopnosti. Problém horní meze má u každého svoji specifickou podobu, ale všichni máme společné to, že na něj opakovaně narážíme. Ve chvíli, kdy se naučíme ho rozpoznat a pracovat s ním, otevře se nám cesta k plnému využití našeho potenciálu. Otevřou se nám dveře do zóny úspěchu.

Problém horní meze představuje všelidský sklon k sabotování sebe sama v okamžiku, kdy překročíme umělou horní mez, kterou se sami limitujeme. Problém horní mezeje způsoben tím, že náš „termostat úspěchu“ je nastaven na příliš nízké hodnoty a nedovoluje nám užít si úspěchu maximálního, vrcholného. Dokud svůj problém horní meze nevyřešíme, vždycky najdeme způsob, jak sebe sama srazit dolů na úroveň starých nastavení. Porozuměním tomu, proč sebe sami omezujeme, uvolníme energii, která nás katapultuje do nových výšin hojnosti, lásky a kreativity. Pokaždé, když v sobě vytvoříme více prostoru pro přijímání lásky, hojnosti a úspěchu, překračujeme svou horní mez.

Autor knihy Gay Handricks se věnuje zkoumání zóny úspěchu již více než třicet let, z toho přes dvacet let jako univerzitní profesor na University of Colorado. Se svojí ženou Kathlyn založili Hendricks Institute, organizaci zaměřenou na vědomý život a vědomé partnerství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zóna úspěchu - Odstraňte poslední překážku, která vás dělí od bohatství a vrcholného úspěc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zóna úspěchu - Odstraňte poslední překážku, která vás dělí od bohatství a vrcholného úspěc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zóna úspěchu - Odstraňte poslední překážku, která vás dělí od bohatství a vrcholného úspěc (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zóna úspěchu - Odstraňte poslední překážku, která vás dělí od bohatství a vrcholného úspěc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Zóna úspěchu - Odstraňte poslední překážku, která vás dělí od bohatství a vrcholného úspěc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Zóna úspěchu - Odstraňte poslední překážku, která vás dělí od bohatství a vrcholného úspěc