Zpívají ptáci i v pekle? - Neuvěřitelný příběh ze zajateckého tábora

Kód: 2492559

Úplný název:

Zpívají ptáci i v pekle? - Neuvěřitelný příběh ze zajateckého tábora (Greasley Horace):

Autor a popis:

Greasley Horace, Ikar, 348 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.11.2017 dopoledne. 
 

Když Hitler na jaře roku 1939 přepadl Československo, bylo Horaci Greasleymu 20 let a za rok se ocitl v severní Francii tváří v tvář mocné německé armádě. Nebojoval dlouho - už koncem května 1940 padl do zajetí. A tehdy začíná jeho neuvěřitelná anabáze po zajateckých táborech od Francie, přes Belgii a Holandsko až do Polska. Zhroutit se vedle silnice z naprostého vyčerpání a špatné výživy znamenalo kulku do týla, mrtvá těla byla ponechána osudu. Horace přežil, ale řada jeho kamarádů takové štěstí neměla. Po další strastiplné cestě se dostal do zajateckého tábora v Supíkovicích na Jesenicku. A právě tady začal jeho neuvěřitelný milostný příběh s německou dívkou.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zpívají ptáci i v pekle? - Neuvěřitelný příběh ze zajateckého tábora do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zpívají ptáci i v pekle? - Neuvěřitelný příběh ze zajateckého tábora.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zpívají ptáci i v pekle? - Neuvěřitelný příběh ze zajateckého tábora (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zpívají ptáci i v pekle? - Neuvěřitelný příběh ze zajateckého tábora bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zpívají ptáci i v pekle? - Neuvěřitelný příběh ze zajateckého tábora doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / Zpívají ptáci i v pekle? - Neuvěřitelný příběh ze zajateckého tábora