Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové

Kód: 2425616

Úplný název:

Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové (Cuevasová Michelle):

Autor a popis:

Cuevasová Michelle, Knižní klub, 192 stran, jazyk - CZ, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.9.2017 dopoledne. 
 

„Jsi jen tak neviditelný, jak se sám cítíš…“ Laskavé a vtipné vyprávění osmiletého imaginárního chlapce Jonatána, který neví, že ve skutečnosti neexistuje. Pro milou holčičku Florentýnu a spoustu dalších dětí ale opravdový je. Jonatán má pocit, že ho nikdo kromě sestry Florentýny a rodičů nemá rád. Ve škole ho učitelé přehlížejí, na tělocviku si ho nikdo do týmu nikdy nevybere a sedat si musí jen tam, kde je zrovna volno. Připadá si přehlížený, neviditelný. Když se dozví, že je na tom pocitu víc pravdy, než si chtěl připustit, život se mu otočí vzhůru nohama. Jonatán se rozhodne vzít osud do vlastních rukou a vydá se najít své skutečné já. Na svojí dlouhé cestě pozná spoustu opravdových kamarádů, kteří ale také nejsou vždycky úplně skuteční, a ačkoliv mu plány nevyjdou, neznamená to, že nezjistí, kým doopravdy je.
Kniha je určena starším dětem od 9 let, ale i všech dospělákům, kteří potřebují pohladit po duši.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Zpověď Jonatána Papírníka - Memoár nadiktovaný Michelle Cuevasové