Zpracování a obhajoba bakalářské a diplomové práce

Kód: 7431021

Úplný název:

Zpracování a obhajoba bakalářské a diplomové práce (Liška Václav):

Autor a popis:

Liška Václav, Profesional publishing, 92 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
122 Kč (148 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jak napsat bakalářskou a diplomovou práci. Řada manažerů si doplňuje či zvyšuje své vzdělání: je to nezbytná nutnost nejen pro další kariérní postup, ale pro získání aktuálních informací, potřebných pro každodenní práci. Závěrečným aktem, kterým sice skončí studijní období, ale který začíná mnohem dříve, je napsání a obhájení bakalářské, diplomové či doktorské práce. Právě této skutečnosti se věnuje kniha doc. Václava Lišky „Zpracování a obhajoba bakalářské a diplomové práce“. Čtenář se dozví jak si zvolit téma práce, jak zpracovat osnovu a jak zvolit vnitřní strukturu práce. Řada chyb se vyskytuje při používání citací, proto je tomuto věnována celá kapitola, stejně jako formální úpravě práce, typografickým pravidlům, psaní zkratek a jazyku práce obecně (nejčastější chyby při psaní). Druhá část knihy se věnuje hodnocení práce, spolupráci s vedoucím práce a vlastní obhajobě (včetně popisu celého procesu obhajoby). Prakticky využitelné jsou i přílohy a dodatky – vědecké metody poznávání, formální vzor diplomové či bakalářské práce a adresář knihoven, kde lze získat podklady pro studium a následné zpracování práce. Kniha je praktickým manuálem, potřebným pro všechny, kteří jsou v závěrečné fázi studia na vysoké škole.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zpracování a obhajoba bakalářské a diplomové práce do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zpracování a obhajoba bakalářské a diplomové práce.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zpracování a obhajoba bakalářské a diplomové práce (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zpracování a obhajoba bakalářské a diplomové práce bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zpracování a obhajoba bakalářské a diplomové práce doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Zpracování a obhajoba bakalářské a diplomové práce