Zprávy z druhého břehu - Pozoruhodné příběhy, které mohou změnit váš život

Kód: 7370243

Úplný název:

Zprávy z druhého břehu - Pozoruhodné příběhy, které mohou změnit váš život (Smith Gordon): Pozoruhodné príbehy, které mohou zmenit váš život

Autor a popis:

Smith Gordon, Synergie, 184 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
93 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Každý, kdo někdy dostal nějakou zprávu ze světa těch, kteří tu s námi již nejsou, vám nejspíš řekne, že to změnilo jeho život. Není snad věc, která by člověka uklidnila více, než dostat zprávu od někoho, koho oplakával a o kom se domníval, že odešel navždy.

Dovědět se, že tento člověk žije na „druhém břehu“ a je šťastný, osvobozený od bolesti, viny a lítosti a zároveň v živém kontaktu s tím, co se děje v životě jeho blízkých, je neobyčejná zkušenost. Zejména pokud ji podpoří „důkazy“ – třeba tajemstvími, které znal jen on a jeho nejbližší.

Gordon Smith je nejznámější britské médium. Pravidelně vystupuje v televizi a BBC o něm natočilo několik dokumentárních filmů. Tato nová, neobyčejná kniha od Gordona Smithe vás nejen dojme, ale najdete v ní také inspiraci. Gordon Smith nechává ty, kdo přijali jeho zprávy, aby sami popsali své zkušenosti. Mluví o tom, jakým způsobem tyto zprávy lidem přináší, jaký mají na něho vliv a co on si sám myslí o „onom světě“.

Nahlédnout do Zprávy z druhého břehu - Pozoruhodné příběhy, které mohou změnit váš život Nahlédnout do Zprávy z druhého břehu - Pozoruhodné příběhy, které mohou změnit váš život

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zprávy z druhého břehu - Pozoruhodné příběhy, které mohou změnit váš život do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zprávy z druhého břehu - Pozoruhodné příběhy, které mohou změnit váš život .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zprávy z druhého břehu - Pozoruhodné příběhy, které mohou změnit váš život (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zprávy z druhého břehu - Pozoruhodné příběhy, které mohou změnit váš život bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Zprávy z druhého břehu - Pozoruhodné příběhy, které mohou změnit váš život doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Zprávy z druhého břehu - Pozoruhodné příběhy, které mohou změnit váš život