Zrada - 2. vydání

Kód: 8715654

Úplný název:

Zrada - 2. vydání (Janečková Klára):

Autor a popis:

Janečková Klára, TeMi CZ, 248 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
164 Kč (239 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zrada je v pořadí druhým románem mladé autorky Kláry Janečkové, dnes již dobře zavedené na českém knižním trhu. Je milostný, kriminální i společenský a především velmi dramatický. Jeho děj se odehrává v letech 1987-2001 na několika místech od sebe značně vzdálených - v Československu, Římě, na Korsice a v New Yorku. Pestré je i složení jeho aktérů, mezi nimiž hrají prim sourozenci David Man a Viktorie, kteří emigrují z původní vlasti. David jde cílevědomě za kariérou, zatímco jeho mladší sestra si chce užívat svobody a lásky. Její naivita ji vžene do náručí protřelého podvodníka Richarda Kollera, který jí ze zištných důvodů usiluje o život. Viktorie se octne na dně a jen za pomoci svých nejbližších se dokáže vrátit do normálního života a navázat nový partnerský vztah.
Dramatickým vyvrcholením příběhu, připomínajícího svou košatostí a zápletkami telenovelu, je teroristický útok na dvojici budov WTC v New Yorku, po němž se cesty románových hrdinů opět spojí a harmonizují.
Klára Janečková (nar. 1979) vstoupila do literatury před osmi lety historickým románem Ďábelská tvář (2. vyd. 2009). Od té doby vydala dalších šest knih (Zrada, Prokletý původ, Osudová posedlost, Manželské okovy, Unesená, Srdce v písku) a získala si početnou obec čtenářů. Zrada vychází nyní podruhé.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zrada - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zrada - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zrada - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zrada - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zrada - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi