Zranitelnost a intimita - Jak se mění sexualita, když se vztah prohlubuje

Kód: 8724905

Úplný název:

Zranitelnost a intimita - Jak se mění sexualita, když se vztah prohlubuje (kol.):

Autor a popis:

Trobe Krishnananda a Amana, Maitrea, 164 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
178 Kč (255 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Když se s někým seznámíme a zamilujeme se, je sex většinou vášnivý a vzrušující. Ale čím hlubší je intimita, mění se také sex. Při milování může vyvstat strach, stud a pochybnosti o nás samých. V této knize nabízejí autoři způsob, jak spojit dohromady sexualitu a zranění, aby se rozvinula možnost prožívat hlubší a bohatší intimitu. Vztahy a sexualita ztroskotávají velmi často právě proto, že nerozumíme citlivosti toho druhého a chybí nám nástroje k vzájemné komunikaci a rozpuštění hněvu a bolesti. Tato kniha ukazuje konkrétní cesty, jak s těmito tématy zacházet.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zranitelnost a intimita - Jak se mění sexualita, když se vztah prohlubuje do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zranitelnost a intimita - Jak se mění sexualita, když se vztah prohlubuje.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zranitelnost a intimita - Jak se mění sexualita, když se vztah prohlubuje (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zranitelnost a intimita - Jak se mění sexualita, když se vztah prohlubuje bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zranitelnost a intimita - Jak se mění sexualita, když se vztah prohlubuje doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Zranitelnost a intimita - Jak se mění sexualita, když se vztah prohlubuje