Audio CD: Zrozeni k běhu - Born to run - CDmp3 (Čte Jaroslav Dušek)

Kód: 5939055

Úplný název:

Audio CD: Zrozeni k běhu - Born to run - CDmp3 (Čte Jaroslav Dušek) (McDougall Christopher): Zapomenutý národ a tajemství nejlepších a nejštastnejších bežcu sveta

Autor a popis:

McDougall Christopher, Mladá Fronta, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Autor knihy se jako miliony jiných amatérských běžců nejméně jednou ročně vážně zranil. Po cyklech bolestí, injekcí a střídání nejmodernějších běžeckých bot chtěl na doporučení lékařů s běháním skoncovat. Místo toho se však vydal do rozpálených kaňonů v Mexiku, kde žijí Tarahumarové - nejtajemnější, nejzdravější a nejšťastnější běžci na planetě. Běhání v extrémních podmínkách jen v sandálech je pro ně stejně přirozené a snadné jako dýchání. Čtivý příběh o běžcích na stokilometrové trati autor doplňuje o nejnovější vědecké poznatky a současně nám přibližuje portréty osobností, které se vydávají na trasy ultramaratonů, aby odhalili tajemství šťastného života. Zrozeni k běhu změní život každému čtenáři!

Čte Jaroslav Dušek, kytarový doprovod - Pavel Steidl
1mp3 CD, 12 hodin 40 minut
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: Zrozeni k běhu - Born to run - CDmp3 (Čte Jaroslav Dušek) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: Zrozeni k běhu - Born to run - CDmp3 (Čte Jaroslav Dušek).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: Zrozeni k běhu - Born to run - CDmp3 (Čte Jaroslav Dušek) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: Zrozeni k běhu - Born to run - CDmp3 (Čte Jaroslav Dušek) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: Zrozeni k běhu - Born to run - CDmp3 (Čte Jaroslav Dušek) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Audio CD: Zrozeni k běhu - Born to run - CDmp3 (Čte Jaroslav Dušek)