Zrušený rozsudek

Kód: 7303640

Úplný název:

Zrušený rozsudek (Connelly Michael):

Autor a popis:

Connelly Michael, Domino, 376 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
55 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Mickey Haller je známý losangelský advokát, ale tentokrát ho šéf státního zastupitelství osloví se zvláštní nabídkou: aby se v jistém mediálně sledovaném případu ujal role žalobce. Haller dlouho váhá, ale nakonec se nechává přesvědčit - mimo jiné i proto, že ho dráždí osoba obžalovaného.
Jason Jessup byl před čtyřiadvaceti lety usvědčen z vraždy dvanáctileté dívky. Nejvyšší soud však nyní na základě analýzy DNA tento rozsudek zrušil a Jessup se až do nového procesu ocitl na svobodě. Navíc se stal miláčkem médií, prodává autorská práva na knihy i filmy a všude se stylizuje do role oběti justiční zvůle.
Haller je však stále přesvědčen o jeho vině, a proto dělá maximum, aby navzdory nepříznivým okolnostem dosáhl Jessupova opětovného odsouzení. Najde si nejlepšího možného vyšetřovatele, detektiva Bosche, a rve se o každý důkaz, o každou svědeckou výpověď.
Zároveň však bohužel zjišťuje, že v mašinérii státního zastupitelství neběží vše tak, jak si původně představoval, a že spravedlnost musí mnohdy ustoupit politickým zájmům. A navíc se zdá, že i Jason Jessup uskutečňuje jakýsi vlastní tajuplný plán.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zrušený rozsudek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zrušený rozsudek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zrušený rozsudek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zrušený rozsudek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zrušený rozsudek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Detektivky, krimi