Ztracený řád

Kód: 7498264

Úplný název:

Ztracený řád (Berry Steve):

Autor a popis:

Berry Steve, Domino, 576 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
287 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.4.2018 dopoledne. 
 

Obrovské jmění shromážděné tajným Řádem by stačilo k financování plánu na zásadní změnu společenského uspořádání Spojených států. Zbývá ho jen najít...

Rytíři Zlatého kruhu byli největší a nejnebezpečnější tajnou organizací v americké historii. Nashromáždili nezměrné jmění, které bezpečně poschovávali v podzemních úkrytech po celých Spojených státech. Tyto skrýše se už od dob americké občanské války pokoušejí najít hledači pokladů, ale všichni bezúspěšně.
Až teď, o sto šedesát let později, se objevily dvě frakce Řádu, které usilují o získání skrytého zlata a stříbra. Jedna skupina hodlá poklad zneužít k získání moci, druhá jej chce zachovat netknutý.
Do tohoto lítého sporu je proti vlastní vůli vtažen bývalý agent Cotton Malone, který má k Řádu mnohem blíž, než by kdo čekal. V centru veškerého dění je totiž Smithsonův institut, odkud vedou nitky nejen k rytířům a pokladu, ale i k Malonovi samotnému. Jeho dávný předek Angus Adams totiž býval špionem Konfederace a jak se zdá, životní příběh dávno zesnulého muže představuje jediný klíč k nalezení ztraceného bohatství Řádu. A protože je v sázce velmi mnoho, brzy začne všem aktérům jít o život.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ztracený řád do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ztracený řád.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ztracený řád (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ztracený řád bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ztracený řád doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Thrillery