Ztracený slib

Kód: 2493380

Úplný název:

Ztracený slib (Mortonová Kate):

Autor a popis:

Mortonová Kate, Ikar, 424 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
287 Kč (359 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.1.2018 dopoledne. 
 

Je červen 1933 a Loeanneth, venkovské sídlo Edevanových, se připravuje na tradiční oslavu letního slunovratu. Šestnáctiletá Alice Edevanová je jako na trní: nejenže vymyslela dokonalou zápletku pro svou detektivku, ale je také až po uši zamilovaná. Jenže než udeří půlnoc a noční oblohu rozzáří ohňostroj, utrpí Edevanovi bolestnou ztrátu, po níž opustí Loeanneth nadobro.
O sedmdesát let později je po jednom nepovedeném případu seržantka londýnské policie Sadie Sparrowová poslaná na nucenou dovolenou, a tak odjede ke svému dědečkovi do Cornwallu. Když uprostřed hlubokého lesa narazí na opuštěný dům obklopený zpustlou zahradou a dozví se o malém chlapci, který beze stopy zmizel, probudí se v ní profesní ctižádost.
Tou dobou vede Alice Edevanová, nyní stará dáma, život uspořádaný téměř stejně pečlivě jako detektivky, které ji proslavily. Až jednou začne mladá policistka klást otázky o minulosti její rodiny a probudí zpět k životu složitý propletenec tajemství, před nimiž Alice celý život utíkala…

 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ztracený slib do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ztracený slib.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ztracený slib (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ztracený slib bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ztracený slib doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro dospělé