Zvěrolékař srdcem i duší

Kód: 7475194

Úplný název:

Zvěrolékař srdcem i duší (Herčík Jan, Hrachovcová Alena):

Autor a popis:

Herčík Jan, Hrachovcová Alena, Čas, 216 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
176 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.3.2018 dopoledne. 
 

Známý a oblíbený veterinář Jan Herčík, spoluautor již pěti úspěšných knih, které napsal v tandemu s Alenou Hrachovcovou, o této knižní novince říká: „Společně se vám pokusíme náladu vylepšit příběhy z ordinace veterinárního lékaře. Příběhy, které jsou někdy veselé, někdy k zamyšlení, a u některých možná ukápne i slzička.
Naše první knížka Proč je báječné být zvěrolékařem vyšla již před deseti lety a zájemci se mě na ni stále dotazují. Následoval cestopis Zvěrolékaři na cestách. Po něm knihy Zvěrolékař vzpomíná a Zvěrolékař v akci. Poslední Zvěrolékař léčí a zvířata uzdravují je díky vám, milí čtenáři, stejně jako ty předcházející, zcela rozebrána, a pokud je mi známo, další dotisky se neplánují.
Z tohoto důvodu, a snad i pro množství dotazů, které často dostávám (,Kdy vyjde další pokračování, pane doktore?‘ a ,Žádný předchozí díl už opravdu nemáte?‘), vznikla knížka šestá, a vlastně poslední, kterou právě začínáte číst. Proto jsme, vzhledem ke zde uvedenému, některé příběhy převzali z knížek předchozích. Ale většinou jsou zde nové, které přinesl život a které se odehrály na Veterinární klinice v Horoměřicích.
Přejeme vám, milí čtenáři, ať se vám knížka líbí, a jestli vám dokážeme alespoň trošku zlepšit náladu, pak z toho budeme mít radost i my.“

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zvěrolékař srdcem i duší do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zvěrolékař srdcem i duší.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zvěrolékař srdcem i duší (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zvěrolékař srdcem i duší bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zvěrolékař srdcem i duší doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie