Zvídavý Leonardo ((příběh o Leonardovi da Vinci)

Kód: 8699523

Úplný název:

Zvídavý Leonardo ((příběh o Leonardovi da Vinci) (Dže-Jun Džong): Príbeh o Leonardovi da Vinci

Autor a popis:

Dže-Jun Džong, ideál, 40 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
123 Kč (179 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 24.10.2017 dopoledne. 
 

Po úspěšném titulu Sen o radosti z hudby (Příběh o W. A. Mozartovi) pro děti vydáváme v krátkém čase další titul z řady Slavné osobnosti. Tentokrát je to knížka o Leonardovi da Vinci s názvem Zvídavý Leonardo.
Předností knížky je, že na konci textu je shrnutí celého příběhu pro rodiče v chronologickém pořadí událostí, které měly vliv na život Leonarda da Vinci. Je to kniha nejen pro děti, ale i pro rodiče a dospělé s užitečným poučením, které si můžeme vzít do svého života.
Už v mladosti lidé považovali Leonarda za génia, a to hlavně kvůli jeho píli, vynálezavosti, zvědavosti a touhy pořád se něco nového učit. Chtěl vždy pochopit podstatu věcí, a proto neustále kladl otázky, na které hledal odpovědi. Kniha je plná obrázků, popisuje vynálezy a nové malířské techniky, které Leonardo da Vinci objevil. Ukazuje, proč se proslulý obraz Mona Lízy stal nejznámější malbou na světě. Kniha podáva skutečný obraz života Leonarda da Vinci, jednoho z největších osobností renesance, který je inspirací nejen pro děti ale i pro doslělé.

Slovo rodičům
Leonardo da Vinci byl už odmalička plný zvědavosti. Přírodní jevy, architekturu, stroje a podobné věci musel vždy podrobně prozkoumat. Přesně zaznamenával různé přírodní úkazy, které nakreslil podle toho, jak je viděl; kresbami znázorňoval také princip pohybu strojů. Věnoval se architektuře, byl jedním z prvních anatomů a zajímal ho snad každý vědní obor. Ve všem, do čeho se pustil, Leonardo ukázal svůj úžasný talent.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zvídavý Leonardo ((příběh o Leonardovi da Vinci) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zvídavý Leonardo ((příběh o Leonardovi da Vinci).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zvídavý Leonardo ((příběh o Leonardovi da Vinci) (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zvídavý Leonardo ((příběh o Leonardovi da Vinci) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zvídavý Leonardo ((příběh o Leonardovi da Vinci) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Zvídavý Leonardo ((příběh o Leonardovi da Vinci)