Zvířata čtyř oken - Integrace myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace

Kód: 7500341

Úplný název:

Zvířata čtyř oken - Integrace myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace (Gallegos Eligio Stephen): Integrace myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace

Autor a popis:

Gallegos Eligio Stephen, Maitrea, 132 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
189 Kč (265 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 21.3.2018 dopoledne. 
 

Kniha Zvířata čtyř oken představuje přehled čtyř způsobů poznávání: myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace. Má sice jisté podobnosti s Jungovými myšlenkami o tomtéž tématu, hlavním rozdílem však je, že rozlišuje mezi imaginací a intuicí způsobem, jímž to Jung nečinil.
Tato kniha popisuje, jak byly zkresleny způsoby poznávání a to, jak jsme se vychýlili z rovnováhy se silným důrazem na myšlení a smyslové vnímání a nedostatečným chápáním hodnoty imaginace a cítění. Zkoumá možnosti návratu k rovnováze v sobě i mezi sebou prostřednictvím čtyř způsobů poznávání.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Zvířata čtyř oken - Integrace myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Zvířata čtyř oken - Integrace myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Zvířata čtyř oken - Integrace myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Zvířata čtyř oken - Integrace myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Zvířata čtyř oken - Integrace myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Zvířata čtyř oken - Integrace myšlení, smyslového vnímání, cítění a imaginace