Království stínů

Erskinová Barbara

Obnovené vydání zcela rozebraného románu. Bezdětné Clare se při jógových meditacích zjevuje tajemný přízrak ženy z dávného středověku, která nechává citlivou a v manželství nešťastnou Clare prožít dramatické chvíle svého života na přelomu 13. a 14. století.
Obnovené vydání zcela rozebraného románu. Bezdětné Clare se při jógových meditacích zjevuje tajemný přízrak ženy z dávného středověku, která nechává citlivou a v manželství nešťastnou Clare prožít dramatické chvíle svého života na přelomu 13. a 14. … číst dále
Není skladem
PPL - MAX 35 kg: 129 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 - Vánočně zabaleno - Pro děti: 99,00 Kč
Kód0000933
NakladatelstvíBrána
Počet stran496
Jazykčeština
Rok2007
Typ produktuVázaná kniha
EAN9788072433063
Běžná cena s DPH 399 Kč
Ušetříte 80 Kč
319 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Podrobnosti
Barbara Erskinová je autorkou řady knih pro dospělé čtenáře, z nichž mnoho naleznete v knihkupectví Beletrie.eu. Jde o spisovatelku narozenou v roce 1944, která vydala svoji první knihu v roce 1986. Barbara studovala středověkou historii Skotska na univerzitě v Edinburghu a právě hned se svoji první knihou oslavila obrovský úspěch. Románu Žila jsem již před staletími bylo prodáno více než milion kopií v třiadvaceti jazycích, stejně úspěšné byly také další knihy této autorky. Kromě několika povídkových knih chystá Barbara Erskinová další romány, dnes se však vrátíme k jednomu, se kterým jsme již měli možnost se seznámit. Kniha Království stínů u nás vyšla již v roce 2007, a protože jde mezi čtenáři o jeden z nejúspěšnějších příběhů, vychází její další vydání právě nyní v roce 2012. Barbara Erskinová nám v knize představí hlavní hrdinku Clare, která je manželkou finančníka Roylanda a v manželství je velmi nešťastná. Příběh bezdětné Clare a bezohledného Roylanda je na jedné straně plný milostných vášní, na straně druhé nečekaných zvratů, díky nimž si i vy autorku skutečně zamilujete. Clare při jednom z jógových meditačních cvičení spatří skotskou šlechtičnu Isobel a prožije dramatické chvíle na přelomu 13. a 14. století. Spisovatelka v knize přímo mistrovským způsobem prolíná přítomnost a minulost, realitu a fikci, a tak si tuto literaturu určitě nenechte ujít. Knihkupectví Beletrie.eu vám román Království stínů jako vždy nabízí ihned po jeho vydání a těšit se můžeme na jedinečný příběh, se kterým prožijeme celých 496 stran. Čtěte s námi i vy další knihu úspěšné spisovatelky a zjistěte, proč je její literatura tolik oblíbená. Království stínů Barbary Erskinové vydává v měsíci září nakladatelství Brána a díky našemu knihkupectví můžete i vy být u toho.