Kukačka (e-kniha)

Kukačka (e-kniha)

Natalie Danielsová

Connie se probudí na psychiatrii. Prý spáchala strašný zloč­in — jenže si na nic nevzpomíná.

Když se Connie seznámí s Ness, stanou se z nich nejlepší p­řítelkyně. Jejich rodiny spolu jezdí na dovolenou a o všechno se dělí, jako by byly sestry. Ale život př­ináší problémy: Connie má potíže s dospívajícími dětmi, nemocnou matkou, v práci i manželství… Pomalu ztrácí vztah k realitě.

Jednoho dne se ocitne na psychiatrii a nic si nepamatuje. Navštěvuje ji pouze manžel; matka, někdejší nejlepší p­řítelkyně a děti za ní př­ijít nechtějí. Nebo nemohou? Soudní psychiatrička Emma Robinsonová musí pracovat s Conniinou pamětí a obě pomalu zjišťují, co se stalo, když cizí hnízdo obsadila kukačka…

––––

Danielsová čtenářům ukazuje nekompromisní pohled na podstatu lásky, věrnosti a zrady.
— Publishers Weekly

To, jak autorka bez příkras zobrazuje myšlenky hlavních postav, jejich obavy a nedostatky, je zneklidňujícím způsobem přesné.
— Mysteryplayground.net

„Mimochodem, já jsem Ness!“ představila se ta žena a natáhla ruku.
„Connie,“ odpověděla jsem a ruku stiskla.
A tak vzniklo naše pouto.
Připadá mi to tak dávno. Taky je to dlouhých šest let. Jako by se to odehrálo v jiném životě — v době, kdy jsem na ulici míjela bezdomovce schoulené v počuraných koutech a nedbale si pomyslela:
Jak se sakra stalo, že se ti život takhle podělal? Teď už to vím. A jak se ukázalo, odpověď zní: vlastně docela snadno. Říkáte si, že to bude postupný proces, ale pravdou je, že se váš život může změnit v jediném okamžiku. A může to být vrtoch úplně cizího člověka — třeba sousedky, která se rozhodne nastěhovat do domu na Buxton Road.
— ukázka z knihy

Connie se probudí na psychiatrii. Prý spáchala strašný zloč­in — jenže si na nic nevzpomíná. Když se Connie seznámí s Ness, stanou se z nich nejlepší p­řítelkyně. Jejich rodiny spolu jezdí na dovolenou a o všechno se dělí, jako by byly sestry. Ale … číst dále
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0559390
NakladatelstvíHost
Počet stran264
Jazykcs
Rok2020
Typ produktue-kniha
Formát e-knihyepub, mobi, pdf2
EANekn000203630
229 Kč
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb