Layout
-25 %

Layout

Ambrose Gavin Harris Paul

Seznamte se se zákonitostmi, které stojí za každým dobrým rozvržením rovržením grafických prvků a textu nejen na stránce a naučte se je využívat v praxi. Bohatě ilustrovaná a přehledně uspořádaná kniha se vychází z historickému kontext a představuje stěžejní principy. Dále se věnuje vytváření mřížky, typografii, vrstvám, objektům a barvám na stránce a využití poznatků při tvorbě rozličných grafických materiálů.
Seznamte se se zákonitostmi, které stojí za každým dobrým rozvržením rovržením grafických prvků a textu nejen na stránce a naučte se je využívat v praxi. Bohatě ilustrovaná a přehledně uspořádaná kniha se vychází z historickému kontext a představuje … číst dále
Není skladem
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL - MAX 35 kg: 119 Kč
PPL na Slovensko - MAX 35 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 59,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 30 kg: 69,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 30 kg: 59,00 Kč
Kód0021990
NakladatelstvíComputer Press
Počet stran192
Jazyk19
Rok2009
Typ produktuBrožovaná kniha
PodtitulVelký průvodce grafickou úpravou
EAN9788025121658
Běžná cena s DPH 690 Kč
Ušetříte 174 Kč
516 Kč
Tento produkt nelze zakoupit
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb
Popis
Každý dobrý grafik, návrhář webu či architekt musí znát klasická pravidla uspořádání textových a grafických prvků v prostoru a možnosti jejich nasazení v digitální éře. Odhalte je i vy a naučte se je využívat v praxi! Bohatě ilustrovaná a přehledně uspořádaná kniha vychází z historického kontextu - postupně vám odhalí zákonitosti, na kterých stojí každý atraktivní, sdělný a účinný návrh layoutu. Dozvíte se, jak vytvořit mřížku, jak zvolit vhodnou kombinaci barev a jak pracovat s textem. Kniha se věnuje také typografii, práci s vrstvami a objekty a průmyslovému designu. Vedle inspirativních návrhů v ní najdete rovněž hpřehled standardních formátů tištěných a reklamních nosičů. Získané poznatky tak snadno využijete při tvorbě vlastních grafických materiálů. S knihou se mimo jiné naučíte: Jak v designu využívat klasickou teorii i prvky secese či bauhausu Jak vést pozornost čtenáře pomocí narace a juxtapozice a rytmu Jak tvořit rovnováhu prázdným místem, typografií nebo symetrií Jakou mřížku nebo matrici zvolit s ohledem na flexibilitu návrhu Jak využívat hierarchii, barvy a texturuprvků k umocnění dojmu Jaké jsou zásady průmyslového designu Kdy je vhodné obsah uspořádat do sloupců a jaké volit zarovnání Jak jasně organizovat webové stránky Jaké jsou standardy venkovních médií, časopisů, novin a knih   O autorech: Gavin Ambrose je grafickým designérem. Jeho současná obchodní praxe zahrnuje klienty z uměleckého odvětví, vydavatelských a reklamních agentur. Je spoluautorem a designérem několika knih o designu obchodních značek, obalů a redakčních článků. Paul Harris je nezávislý spisovatel, novinář a editor. Píše pro mezinárodní magazíny v Londýně a New Yorku. Je spoluautorem a spolupracovníkem na knihách o designu obalů a principech designu.