Nebe v kleci (e-kniha)

Nebe v kleci (e-kniha)

Christine Leunensová

Jaká je hranice mezi láskou a nenávistí?
Literární inspirace jednoho z nejoceňovanějších filmů loňského roku Králíček Jojo, který získal Oscara za nejlepší adaptovaný scénář.

Desetiletý Johannes, nadšený člen Hitlerjugend, žije ve velkém domě ve Vídni. Jednoho dne zjistí, že jeho rodiče ukrývají za falešnou zdí židovskou dívku jménem Elsa. Johannes je upřímně otřesen. Postupně se ale jeho počáteční hrůza mění v zájem, následně v lásku a nakonec v posedlost. Jeho rodiče ale jednoho dne zmizí a Johannes si uvědomí, že je jediný, kdo o Elsině přítomnosti v domě ví, a je tudíž zodpovědný za její přežití.

Mezi mladými lidmi vzniká zvláštní vztah, jsou si navzájem manipulátory i manipulovanými. Johannes se obává konce války, protože s ním by přišel o Elsu i jejich vztah. O vztah, jenž se zmítá mezi vášní a posedlostí, závislostí a lhostejností, láskou a nenávistí.

Jaká je hranice mezi láskou a nenávistí? Literární inspirace jednoho z nejoceňovanějších filmů loňského roku Králíček Jojo, který získal Oscara za nejlepší adaptovaný scénář. Desetiletý Johannes, nadšený člen Hitlerjugend, žije ve velkém domě ve … číst dále
PPL - MAX 30 kg: 99,00 Kč
Osobní odběr Praha 8 : Zdarma
PPL na Slovensko - MAX 30 kg: 299 Kč
Zásilkovna - MAX 10 kg: 49,00 Kč
Česká pošta - Balík Do ruky - MAX 30 kg: 89,00 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu - MAX 20 kg: 79,00 Kč
Česká pošta - Balík Do balíkovny - MAX 20 kg: 69,00 Kč
Kód0560902
NakladatelstvíJota
Počet stran320
Jazykcs
Rok2020
Typ produktue-kniha
Formát e-knihyepub, mobi
EANekn000204938
131 Kč
Produkt nebyl hodnocen
Proč nakoupit u nás?
špičková kvalita knih

krátká doba dodání

doprava zdarma

ověřená kvalita služeb